Громади Волині отримали в розпорядження майже 600 мільйонів

Показати всі

Громади Волині отримали в розпорядження майже 600 мільйонів

За підсумками січня-лютого 2018 року на Волині до місцевих бюджетів сплачено 591,8 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Таким чином, протягом двох місяців громади області отримали в розпорядження на 133 мільйони гривень податків більше проти аналогічного періоду торік. Про це повідомляє ДФС на Волині.

«Залучення до бюджетів громад на 29 відсотків більше податкових платежів до фактичних надходжень минулого року – не просто успішний початок нового фінансового року, а й свідчення належної уваги керівників усіх рівнів та гілок влади до питання фінансового забезпечення програм соціально-економічного розвитку на місцях. Зі свого боку фахівці ДФС докладають максимум зусиль для того, щоб кожна громада своєчасно отримала передбачені законом кошти для діяльності», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що лише спільними зусиллями керівників місцевої влади, виконавчої гілки та фахівців ДФС можна домогтися максимального фінансового результату в наповненні бюджетів громад.

«Лише легальна оплата праці, підприємницька діяльність з офіційною держреєстрацією та прозорість ринку реалізації підакцизної продукції, а також впорядкування земельних відносин гарантують відповідні надходження до бюджетів. Там, де керівники місцевого самоврядування приділяють належну увагу цим питанням, громади мають кошти для розвитку і вирішення соціально-економічних питань», -зазначає Світлана Савчук.

Comments are closed.