Путін оголосив, що візьме участь у виборах президента
06.12.2017
Погода на завтра у Луцьку
06.12.2017
Показати всі

Головою Касаційного адмінсуду ВС став волинянин

Головою Касаційного адміністративного суду у складі Верховному Суді обрали Михайла Смоковича. Про це повідомила “Українській правді” керівник прес-служби Вищого адміністративного суду Марія Швенько.

За її словами, обрання відбувалося шляхом таємного голосування. Кандидатуру Смоковича, яка була єдиною на виборах, підтримали 27 з 28 суддів, що брали участь у зборах 6 грудня.

Раніше Смокович був виконувачем обов’язків голови Вищого адміністративного суду.

Як відомо, Громадська рада доброчесності виступала проти призначення Смоковича членом нового Верховного Суду. Вона підготувала висновок про його невідповідність посаді судді ВС, але комісія суддів подолала вето ГРД і обрала його до Верховного Суду.

Зокрема, за даними ГРД, Смокович захищав суддів які брали під варту або позбавляли водійських прав учасників Революції гідності, так званого Автомайдану.

Крім того, Рада доброчесності повідомляла про те, що Смокович відмовлявся сприяти розслідуванню кримінального провадження у справі незаконного втручання у автоматизовану систему розподілу справ.

Зауважимо, що Михайло Смокович — уродженець Волинської області.  Частина його професійної діяльності теж минула в межах області. Зокрема, з 1996 року Смокович працював на посаді судді Луцького міського суду Волинської області. А уГоло 2001—2004 рр. — суддя Апеляційного суду Волинської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *