Генпрокур назвав олігарха, який може опинитися за ґратами

Показати всі

Генпрокур назвав олігарха, який може опинитися за ґратами

Генеральний прокурор Юрій Луценко попередив, що в найближчі місяці слідство візьметься за бізнесмена Дмитра Фірташа. Про це він, як інформує «Лівий берег», повідомив журналістам сьогодні, 10 жовтня.

Зокрема Генпрокурор зазначив:  «У пана Фірташа найближчими місяцями будуть хороші для нас повідомлення з органів прокуратури. Це стосуватиметься і облгазів, і хімзаводів, і підприємств на тимчасово окупованій території».  При цьому він уточнив, що «це буде стосуватися і облгазів, і хімзаводів, і підприємств на тимчасово окупованій території».

На думку Юрія Луценка, «нахабство, з яким цей громадянин звертається до Москви з вимогою покарати Україну, перейшло будь-які межі. А отже, ця справа лежить у стосику якомога ближче до моєї правиці… Будуть і підозри, і арешти майна, і інші дії».

Нагадаємо, що голова ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ зараз живе в Австрії. Місцева влада арештувала його 12 березня 2014 р. за запитом влади США, виданим 2013 року. Протягом каденції попередньої американської адміністрації українського бізнесмена звинуватили в тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму $18,5 млн хотів отримати дозволи на видобуток титанової сировини в Індії для подальшого продажу готової продукції у США. Фірташ усі звинувачення спростовував і називав їх політично мотивованими, спрямованими на обмеження його впливу на процеси в Україні.

 

 

1 Comment

  1. Ростислав сказав:

    Коли прокурори США не змогли прибокати Фірташа, то мало ймовірно це зробити Луценкові. Треба не піаритися наперед, а щось реально робити для утвердження права в Україні