В Україні з’явиться ще одна Аграрна партія: АПУ (о) чи АПУ (р)?

Показати всі

В Україні з’явиться ще одна Аграрна партія: АПУ (о) чи АПУ (р)?

Політична рада Аграрної партії України вчора, 13 вересня, припинила повноваження і виключила зі своїх лав Олега Корбана, Михайла Поживанова, Володимира Шандру і Василя Данилова. Про це «ВП» дізналася від  прес-служби цієї  політичної сили.

«У зв’язку з численними зверненнями від місцевих партійних організацій про діяльність від імені партії політичних аферистів і московських запроданців політична рада проголосувала за припинення повноважень і виключення з лав партії заступника голови Олега Корбана, членів президії Михайла Поживанова і Володимира Шандри. Також виключили з членів президії та звільнили з посади радника голови Аграрної партії Василя Данилова. Зазначених осіб звинувачують у спробі організації заколоту в партії, зміни керівництва партії і спробі покласти політичну силу під проросійські прапори напередодні президентських і парламентських виборів», – йдеться в повідомленні прес-прес-служби.

А лідер Аграрної партії Віталій Скоцик зазначив: «Ми не дозволимо положити партію під проросійські сили, Аграрна партія ніколи не буде 5 колоною Кремля. Україна змогла вистояти   проти збройної та економічної атак і ми не допустимо політичного реваншу Медведчука і кампанії. Аграрна партія не маріонетка в чужих руках, а сильна, самодостатня політична сила».

Раніше  лідер аграріїв повідомляв, що «політтехнолог Медведчука Грановський особисто пропонував мені домовитися покласти Партію під проросійські сили. Після того, як я відмовився, почалася спроба захоплення влади в партії. Для цього підбурювали осередки, спробували дискредитувати Голову Партії, підбурювали голів обласних організацій».   За його версією, «п’ята колона»  на чолі з відомим кумом глави Кремля Віктором Медведчуком намагається захопити політичний, медійний та громадський простір, вкладаючи в це величезні ресурси, щоб у підсумку маніпулювати свідомістю українців і забезпечити реванш наближених до Москви політиків».

Політрада ухвалила рішення про проведення праймеріз на вакантні посади глав регіональних організацій партії. Однак не факт, що Аграрній  партії України вдасться уникнути розколу, оскільки  «рейдери» навряд чи відмовляються від своїх планів й, очевидно,  мають достатньо ресурсів для їх реалізації.  Нагадаємо, попередньо з ‘їзд партії був запланований на  21 жовтня 2018 року. Але його можуть і перенести. Члени політсили визначать, у якому форматі вони братимуть участь у найближчих виборах Президента України. Тож не виключено, що до цього часу «заколотники» спробують скористатися досвідом  створення СДПУ (о) – і тоді з’явиться АПУ (о) або АПУ (р) – тобто, роз’єднана, розкольницька…

Comments are closed.