В одному з районів Волині не вистачає поліції, – місцеві жителі

Показати всі

В одному з районів Волині не вистачає поліції, – місцеві жителі

Депутат Волинської облради Костянтин Зінкевич звернувся до голови ОДА Олександра Савченка з проханням збільшити штат Шацького відділення поліції та забезпечити правоохоронців матеріально-технічними та спеціальними засобами. Запит опубліковано на сайті Волинської облради.

Депутат заявляє, що до нього неодноразово зверталися жителі Шацького району, а також працівники Шацького відділення поліції ГУНП у Волинській області щодо стану криміногенної обстановки у районі і нестачі засобів для виконання необхідних завдань.

У смт. Шацьк, а також прилеглих населених пунктах району спостерігається значна кількість крадіжок, протиправного заволодіння чужим майном, хуліганських вчинків, нанесення шкоди здоров’ю громадян та інших кримінальних та адміністративних правопорушень, особливо у відпочинкових зонах Шацького національного парку.

«Прошу посприяти збільшенню штату особового складу Шацького відділення поліції щонайменше на дві штатні одиниці, а також покращенню забезпечення згаданого відділення поліції матеріально-технічними та спеціальними засобами, в тому числі засобами відеомоніторингу зон відпочинку», – пише депутат.

 

Comments are closed.