В луцьких маршрутках автоматизують оплату проїзду

Показати всі

В луцьких маршрутках автоматизують оплату проїзду

Виконком Луцької міської ради прийняв рішення щодо підтримки проекту Програми автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в громадському транспорті міста, Про це йшлось сьогодні, 5 вересня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Доповідачем у цьому питанні став начальник управління транспорту Володимир Степанов, який нагадав присутнім про проблему з розрахунками потоків пасажирів та обліку пільгових перевезень.

«Водій відволікається, передає готівку. В тролейбусах – кондуктори. Це не зовсім зручно для пасажирів, і для водіїв», – заявив посадовець.

Очільник профільного управління розповів, що згідно з новаціями оплата за проїзд буде здійснюватися спеціальними картками. До слова, зможуть пасажири розраховуватися і картками банківськими.

Степанов уточнив, що фахівці розроблять схему, за якою поповнювати картку буде неважко. Розповів посадовець і про те, що станом на сьогоднішній день оператора для послуг ще не визначено:

«Як такого оператора ще не визначено. Ми спілкуємось з містами, які працюють за таким принципом. Оператор буде визначатися на конкурсних засадах».

За словами Степанова, системи безготівкового розрахунку будуть встановлювати на комунальні транспортні засоби і на автобуси приватних перевізників. Запрацювати програма має у третьому кварталі 2019- го року.

Транспортник уточнив, що всі перевізники підтримали впровадження такої системи. Вартість реалізації програми – 48 мільйонів 500 тисяч гривень. З них – 6 мільйонів 550 тисяч гривень з міського бюджету, решта суми – кошти з інших джерел.

У підсумку, виконком погодив проект рішення голосуванням. Остаточне рішення в цьому питанні прийме сесія Луцької міської ради.

Comments are closed.