У Голлівуді зняли серіал про «волинських бандюків» і ядерну зброю (ФОТО)

Волинь отримала нові шкільні автобуси (ФОТО)
12.01.2018
Волинянин повісився у власній спальні
12.01.2018
Показати всі

У Голлівуді зняли серіал про «волинських бандюків» і ядерну зброю (ФОТО)

В США зняли серіал про американський спецназ. У стрічці “фігурує” Україна, зокрема Волинь, – про це на свой сторінці у Facebook написав відомий блогер Антон Ходза.

“Тріумфальна хода України в Голівуді продовжується. Цього разу в серіалі про спецназ “Спецназ”, який розповідає про американський спецназ. В останній серії є українці та Україна. І якщо ви думаєте, що це про Донбас, то нє. Починається все на Волині, де українська банда знаходить 152-мм ядерні снаряди з часів Совка і везе їх до Варни продавати поганцям. Ну а спецназ відправляють надерти с..ку кримінальним елементам та забрати іграшки”, – йдеться у дописі блогера.

Антон Ходза зазначає, що невідомо. чи це плюс для України.

“Негатив у тому, що Україна показана як країна, де на старому складі на Волині може валятися ядерна зброя, яку банда може знайти, і везти на старих вантажівках через всю країну і через кордон. Україна – ядерна зброя – корупція – все про…али”, – додає чоловік.

З позитивних моментів блогер виділяє те, що, по-перше, мапа України з Кримом, по-друге, бандюки розмовляють дійсно українською мовою.

“Тут тобі і “Я не вбивця”, і “Руки вгору!” тощо. Агент ЦРУ навіть українською бандюкив допитувати починає. Мабуть з діаспори хтось доклався. На цьому звіт завершую, висновки на ваш розсуд, до нових зустрічей в ефірі”, – додав Антон Ходза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *