Війна за красу біля будинків: луцькі муніципали хотіли знести «непотріб»

Вчора у Луцьку народилося 9 малюків
06.12.2017
«Прокуратура – окремо, футбол – окремо», – Ярослав Голинський про намір очолити Федерацію футболу Волині
06.12.2017
Показати всі

Війна за красу біля будинків: луцькі муніципали хотіли знести «непотріб»

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради мав намір демонтувати занедбані паркани, бетонні клумби, металеві стовпці та інші речі, які не мають естетичного вигляду і знаходяться у межах прибудинкових територій. Про це йшлося сьогодні, 6 грудня, під час засідання виконавчого комітету Луцькради.

Очільниця луцьких муніципалів Юлія Сиротинська розповіла, що нині у Луцьку знаходиться значна кількість металевих та дерев’яних парканів. Такі конструкції самовільно розміщували десятиліттями жителями міста на територіях загального користування з метою обгородження городів, окремих частин прибудинкових територій.

Значна частина таких парканів перебуває у вкрай занедбаному стані, що негативно впливає на естетичний вигляд міста. За її словами, до департаменту муніципальної варти неодноразово надходили скарги жителів міста про травми отримані у зв’язку з розміщенням таких конструкцій.

Деякі громадяни шляхом огородження окремих частин зелених зон на прибудинковій території фактично здійснюють самозахоплення земельних ділянок, які перебувають у комунальній власності.

До того ж, прибудинкові території захаращені бетонними клумбами, металевими стовпцями, шинами тощо. Тож муніципали вважають за необхідне демонтувати такий «непотріб». Утім, через годину дискусії члени виконавчого комітету вирішили таки не підтримувати такий проект рішення. Нижче у таблиці – адреси та назви об’єктів, які муніципали пропонували знести.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *