Відтепер жителі луцького мікрорайону Вересневе користуватимуться послугами нової амбулаторії (ФОТО)

Показати всі

Відтепер жителі луцького мікрорайону Вересневе користуватимуться послугами нової амбулаторії (ФОТО)

Сьогодні, 11 липня, відбулося відкриття, після капітального ремонту, Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1». Цей комфортабельний медзаклад розташований у мікрорайоні Вересневе, по вулиці Корольова 3. Власне, він існує тут з кінця 50-х років, і з цього ж часу тут не проводився жодного разу капітальний ремонт. Таким чином за час експлуатації закладу зносилися усі комунікаційні системи, а сама будівля перебувала в аварійному стані та поволі руйнувалася. Що, відповідно, створювало незручності.

Перший етап реконструкції був розпочатий в жовтні 2017 року, на що з міського бюджету Луцька було виділено 3 мільйона гривень. А цього річ, для завершення робіт було спрямовано 10, 3 мільйонів гривень. Виконавцем робіт стало ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536».

Отож, відтепер мешканці мають фактично нову амбулаторію, де вони матимуть можливість отримувати якісну медичну допомогу, при чому користуватися  нею можуть як мешканці мікрорайону, так і прилеглих вулиць.

Участь у церемонії відкриття взяли представники луцької міської влади, депутати Луцькради та місцеві мешканці.

Особливу радість ця подія принесла місцевим пенсіонерам. «Раніше доводилося нам їздити до поліклініки аж на Кічкарівку. Тепер ми маємо тут цю амбулаторію, за що дякуємо міській владі, хочеться, звісно, щоби ліки були дешевші», – зауважила з цього приводу місцева мешканка Надія.

До слова, у приміщенні амбулаторії також відновить роботу і аптечний пункт ДВТП «Волиньфармпостач».

Comments are closed.