Волинянка намагалася дати хабар прокурору (ФОТО)

Показати всі

Волинянка намагалася дати хабар прокурору (ФОТО)

На Волині викрили громадянку, яка намагалася підкупити прокурора. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Прокуратурою Волинської області спільно з працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в області за оперативного супроводження Управління захисту економіки у Волинській області викрито особу, яка надавала неправомірну вигоду працівнику Ковельської місцевої прокуратури.

Про пропозицію надання неправомірної вигоди прокурор повідомив керівництво, відтак завдяки його принциповості правопорушницю було викрито і затримано в момент вчинення злочину.
Зокрема, зловмисниця надавала 15 тисяч гривень процесуальному прокурору за вирішення питання про перекваліфікацію вчиненого родичем злочину на менш тяжкий.

Тривають першочергові слідчі дії, по завершенню яких буде вирішуватися питання про повідомлення жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище).

Зауважимо, що санкція частиною 3 статті 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

Світлина від Прокуратура Волинської області.Світлина від Прокуратура Волинської області.Світлина від Прокуратура Волинської області.

Comments are closed.