Волиняни зібрали за дві доби бабусі на кардіостимулятор

Показати всі

Волиняни зібрали за дві доби бабусі на кардіостимулятор

Волиняни спільними зусиллями зібрали на кардіостимулятор для бабусі з геріатричного центру за дві доби понад 25 тисяч гривень. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Валентин Марчук.

«Дякуємо всім друзям та знайомим за фінансову та молитовну підтримку. Хай Господь сторицею всім добрим людям сторицею поверне: «Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших, – ви Мені зробили» (Мф.25,40)», – пише Валентин Марчук.

«Ми зібрали за дві доби гроші (понад 25 тисяч гривень) на кардіостимулятор для бабусі Таїси, яка живе у геріатричному будинку», – повідомляє він.

Також Валентин Марчук повідомив, що разом із директором геріатричного пансіонату Аллою Гнатюк зустрілися з головним лікарем обласної клінічної лікарні Іваном Сидором і попросили перенести операцію з серпня на червень. Далі він повідомляє, що «Іван Миколайович радо пішов на зустріч та після консультації з лікарями призначили госпіталізацію Таїсії Володимирівни на вівторок, 19 червня».

Волонтер повідомила, що зібрали 18000 гривень менше, ніж за дві доби. Вона вражена бажанням людей допомогти. Вона поінформувала, що 18000 піде на стимулятор, а люди з церкви з Ківерець зібрали гроші на перебування в лікарні та ліки.

Comments are closed.