«Волиньвугілля» увійшло до «Національної вугільної компанії»

Середня зарплата українців зросте до 10 тисяч
06.12.2017
У Луцьку розшукують чоловіка (ФОТО)
06.12.2017
Показати всі

«Волиньвугілля» увійшло до «Національної вугільної компанії»

Кабінет Міністрів створив державне підприємство «Національна вугільна компанія», до складу якого увійшло ДП «Волиньвугілля». Про це повідомляють «Українські новини».

Рішення прийняли на засіданні Кабміну у середу. Цей документ прийнято з доопрацюванням й урахуванням зауважень Міністерства економіки й Міністерства фінансів. Відповідно до пояснювальної записки створення цього держпідприємства дасть можливість оптимізувати структуру вуглевидобувних підприємств шляхом створення єдиної юридичної особи, сконцентрувати трудові й матеріальні ресурси й досягти найвищої ефективності шахт.

Усього в «Національну вугільну компанію» увійдуть 19 державних підприємств, які мають у своєму складі 33 державні шахти. Серед них –  ДП «Волиньвугілля».

Нагадаємо, у травні президент Петро Порошенко підписав закон, яким уводиться мораторій на банкрутство державних вуглевидобувних підприємств до 1 січня 2019 року. Відповідно до законопроекту про державний бюджет на 2018, Кабінет Міністрів не планує виділяти гроші на державну підтримку вуглевидобувних підприємств.

Як повідомляли раніше, очільник ОДА Володимир Гунчик планує звільнити генерального директора державного підприємства «Волиньвугілля» Олександра Зоріна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *