Волинські обранці громади не прийняли звіт губернатора

Лучани згадали про визволителів міста від окупантів (ФОТО)
02.02.2017
«Качинський невипадково не залишає Україні вибору»,- політолог
02.02.2017
Показати всі

Волинські обранці громади не прийняли звіт губернатора

Про це йшлося під час сесії Волинської обласної ради.
 
Більше години Володимир Гунчик простояв за трибуною у сесійній залі,виголошуючи свій звіт за зроблене на посаді голови ОДА. Детальний огляд його діяльності викладений на 90 сторінках і таку прискіпливість та увагу до деталь відзначили й депутати облради.
 
Втім після озвучення короткої версії звіту,очільника області депутати вирішили позакидати низкою запитань,серед них були вже й доволі “заюзані”. Це,зокрема питання щодо того,чому в області залишилися невикористаними аж 20 мільйонів гривень із Фонду регіонального розвитку,чому досі в сільських школах не облаштовані вбиральні,чому досі закупили не всі шкільні автобуси тощо.
 
Власне ці і не тільки питання неодноразово від депутатів голова ОДА чув і надавав детальні відповіді. Про це по кілька разів поспіль писали й журналісти у власних матеріалах. Але,спокійно та виважено Гунчик продовжував сьогодні вкотре роз`яснювати принципи та нюанси своєї роботи.
 
Однак після тривалого обговорювання звіту,у кінцевому результаті депутати відмовилися приймати по ньому резолюцію. Так,лишень 24 обранці громади звіт підтримали.

Comments are closed.