Волинські обранці громади не прийняли звіт губернатора

Показати всі

Волинські обранці громади не прийняли звіт губернатора

Про це йшлося під час сесії Волинської обласної ради.
 
Більше години Володимир Гунчик простояв за трибуною у сесійній залі,виголошуючи свій звіт за зроблене на посаді голови ОДА. Детальний огляд його діяльності викладений на 90 сторінках і таку прискіпливість та увагу до деталь відзначили й депутати облради.
 
Втім після озвучення короткої версії звіту,очільника області депутати вирішили позакидати низкою запитань,серед них були вже й доволі “заюзані”. Це,зокрема питання щодо того,чому в області залишилися невикористаними аж 20 мільйонів гривень із Фонду регіонального розвитку,чому досі в сільських школах не облаштовані вбиральні,чому досі закупили не всі шкільні автобуси тощо.
 
Власне ці і не тільки питання неодноразово від депутатів голова ОДА чув і надавав детальні відповіді. Про це по кілька разів поспіль писали й журналісти у власних матеріалах. Але,спокійно та виважено Гунчик продовжував сьогодні вкотре роз`яснювати принципи та нюанси своєї роботи.
 
Однак після тривалого обговорювання звіту,у кінцевому результаті депутати відмовилися приймати по ньому резолюцію. Так,лишень 24 обранці громади звіт підтримали.

Comments are closed.