Волинські лісівники виявили снаряди часів Другої світової війни

Показати всі

Волинські лісівники виявили снаряди часів Другої світової війни

У понеділок, 15 квітня, старшим майстром Чарторийського лісництва ДП «Поліське лісове господарство» Володимиром Трельою на території 16 кварталу Чарторийського лісництва було знайдено 12 артилерійських снарядів часів Другої світової війни. З них 10 снарядів калібру 100 мм та 2 – калібру 122 мм, – повідомляють у прес-службі ВОУЛМГ.

Оскільки знахідка є вибухонебезпечною та несе загрозу життю та здоров’ю пересічних громадян, лісівник відразу зв’язався з працівниками ДСНС, які вилучили знайдені снаряди для знешкодження. Добре, що працівник лісгоспу вчасно натрапив на небезпечний предмет, оскільки поруч гралися діти, які могли б наробити собі біди, самі того не усвідомлюючи.

Принагідно нагадуємо волинянам: пам’ятайте самі та пояснюйте дітям, що у разі виявлення небезпечних предметів у лісі, ні в якому випадку не можна брати їх у руки та проводити будь-які дії: переносити, розбирати, підпалювати, завдавати ударів і т.д. Необхідно негайно сповістити рятувальників або ж працівників лісової охорони, які повідомлять у відповідні служби та зорієнтують їх на місцевості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *