«Волинській правді» розповіли, що могло стати причиною вбивства Павла Шеремета

На Волині з літаків розкидають вакцину проти сказу (ВІДЕО)
11.10.2017
У Луцьку затримали серійного злочинця (ФОТО, ВІДЕО)
11.10.2017
Показати всі

«Волинській правді» розповіли, що могло стати причиною вбивства Павла Шеремета

Андрій  Куликов, журналіст-міжнародник, лауреат двох національних «Телетріумфів», медіа-експерт, голова Всеукраїнської громадської організації «Комісія з журналістської етики»,  побував у  редакції «Волинської правди».Він висловився  про  ситуацію у сучасному вітчизняному інформаційному  просторі, згадав Павла Шеремет, проаналізував сучасну політичну ситуацію.

Андрій Куликов  розповів і про зустріч із Павлом  Шереметом. Зокрема   зазначив: «Менше  як за добу до його загибелі  ми спілкувалися на радіо. Лариса Денисенко тоді запросила  Павла до нас, на Громадське радіо. Ми  з годину, а може, трошки менше гарно з ним поговорили про те, як почувається в Україні. Йшлося про те, як Павлове  перебування в нашій державі повернуло його до своїх білоруських коренів. Говорили, звісно, й про свободу слова. Після розмови (якраз ефір закінчився) ми вийшли на ґанок і попрощалися словами: «Дасувязі!» («До зв’язку»).  Зв’язку, на жаль, більше не відбулося».

Він підкреслив, що «Павло для мене був і залишається  близькою людиною (за всієї суперечливості, яку він сам визнавав, згадуючи про свою роботу свого часу у російських ЗМІ). Він, приїхавши в Україну, дуже швидко  не через потребу, продиктовану чимось,  а через те, щобуввідкритим, став одним із нас.  Павло, як приклад успішної інтеграції, вживлення в українське суспільство, був дуже небезпечним для московських ідеологів».   На думку Куликова, «це могло стати однією (а може, й головною) причиною його вбивства».

Детальніше – в інтерв’ю «Майдан  міг  і далі  тривати мирно»: правда –  від  Андрія Куликова

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *