Волинського пожежника звинуватили у корупції

«Волинь» мінімально програє «Руху»
11.10.2017
Волинян попереджають про черги на митниці
11.10.2017
Показати всі

Волинського пожежника звинуватили у корупції

На Волині пожежного визнано винним у правопорушенні, пов’язаному з корупцією. Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Працівниками Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України було складено протокол про порушення ним вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Пожежний, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно повідомив про суттєві зміни в майновому стані.

Придбавши майно (квартиру) на суму понад 99 тис. грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на перше січня відповідного року (80 тис. грн.), він був зобов’язаний у 10-денний строк, передбачений законодавством, письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції, але зробив це майже через 2 місяці.

Відтак старшого пожежного-рятувальника визнано винним у вчиненому правопорушенні та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *