Показати всі

Волинським лісівникам вручили нагороди (ФОТО)

 У Луцьку з нагоди професійного свята нагородили працівників лісової галузі Волині. Урочисте вручення нагород відбулось у п’ятницю, 14 вересня, в залі засідань обласного управління лісового та мисливського господарства.

Привітати волинських лісівників прийшли голова Волинської ОДА Олександр Савченко, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, секретар Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

Першим, на правах господаря, слово взяв начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, він привітав своїх колег зі святом та побажав, щоб День працівника лісу залишився для них з професійним святом на багато років, а лісова галузь і надалі залишилась ключовою галуззю економіки Волині та України.

Окрім цього, головний лісівник області «прозвітував» про виконану роботу і відзначив найкращі господарства області: Городоцьке лісове господарство, Шацьке учбово-дослідне лісове господарство, Маневицьке лісове господарство, СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» та Старовижівське лісове господарство.

«Нам є про що думати і є над чим працювати . Лісова галузь знаходиться під таким пильним наглядом і пресингом, що в нас немає права на помилку. Від кожного керівника залежить результат усього управління, тому дякую тим керівникам, які це розуміють, переймають досвід та діляться ним з колегами», –  зазначив Олександр Кватирко.

За словами Олександра Михайловича, лісівники роблять внесок у розвиток Волині. Зокрема, за 6 місяців поточного року, на Волині побудували понад 30 дитячиз майданчиків та зон відпочинку в населених пунктах та облаштували 50 екозупинок.

За високі досягення у роботі, волинські лісівники та отримали нагороди від голів Волинської ОДА, Волинської обласної ради та Луцької міської ради. Також Олександр Кватирко вручив нагрудний знак «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» Володимиру Корецькому.

Почесні грамоти від Державного агентства лісових ресурсів України та від голови товариства лісівників України отримали Оксана Плесько, Андрій Самолюк, Ірина Щербатова, Борис Бабеляс та Світлана Думська.

Comments are closed.