Волинська команда їде на фінал освітнього проекту «Відкривай Україну» (ВІДЕО)

Завтра слід очікувати на пік магнітної бурі
11.10.2017
У луцькій бібліотеці була зустріч «Лицарі ХХІ століття» (ФОТО)
11.10.2017
Показати всі

Волинська команда їде на фінал освітнього проекту «Відкривай Україну» (ВІДЕО)

8-12 листопада в м. Київ у дитячому таборі «Двіжок» (вул. Урочище Колпитська казарма, б.1) відбудеться фінал гейміфікованого освітнього проекту «Відкривай Україну», де команда школярів «Окрилені мрією» з м. Камінь-Каширський виборюватиме право отримати грант на реалізацію свого проекту.

«Відкривай Україну» – це освітній проект для підлітків 7-11 класів, з малих міст України, де вони навчаються втілювати свої ідеї та задуми, змінюючи школи, міста та всю Україну. Нагадаємо, що представляти інтереси своєї школи могла лише одна команда (16 осіб – по 3 учня з 7, 8, 9, 10, 11 класів та вчителя-модератора, якого обирали самі ж діти).

На фіналі проекту, котрий поданий 4-х денним інтерактивним навчальним інтенсивом, Волинь представлятиме команда школярів «Окрилені мрією» з м. Камінь-Каширський. Команда увійшла до числа фіналістів завдяки представленому проекту «Бути потрібним», у рамках якого школярі створили домашній затишок в будинку пристарілих: відновили альтанку, насадили дерев та квітів, пофарбували паркани та облагородили територію.

За результатами фіналу 5-ть найкращих шкільних проектів отримають грант на його реалізацію в своєму місті. Нагородження команд відбудеться на «Концерті – презентації. Ідентифікація» 12 листопада в Стереоплазі (проспект Валерія Лобановського, 119, Київ). Дітей підтримають ТОП-ві українські гурти, серед яких Pianoбой, СКАЙ, MARU, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, ALLOISE, Zapaska, Monochromea, OT VINTA, Nesprosta, Лев Ременев, Правиця. Кожен з артистів заспіває пісні на твори українських поетів, які вивчаються у шкільній програмі 7-11 класів. Представлені композиції увійдуть до окремої збірки пісень, яка буде розповсюджена серед всіх українських загальноосвітніх шкіл.

На гроші, які вдасться зібрати з концерту, три команди-переможниці проекту буде відправлено на навчання закордон для знайомства з кращими урбаністичними проектами, меріями європейських столиць, активістами, які прагнуть змінити світ на краще та обміну досвідом з міжнародними громадськими організаціями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *