Внесок волинських працедавців на соціальні потреби перевищив два мільярди гривень

Показати всі

Внесок волинських працедавців на соціальні потреби перевищив два мільярди гривень

Майже 2,1 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплатили  волинські страхувальники у січні-липні 2018 року. Таким чином, надходження єдиного внеску на Волині перевищили минулорічні показники за аналогічний період на 30,7 відсотка. Про це повідомляють у ГУ ДФС у Волинській області.

Динаміка сплати єдиного внеску відображає загалом позитивні тенденції у сфері оплати праці, а сума надходжень відповідає темпам економічного розвитку.

«Вагомий ріст надходжень єдиного внеску свідчить про  загалом зважену та соціально відповідальну позицію переважної частини волинських працедавців, котрі розуміють, що соціальний захист та належна оплата праці найманих працівників – важлива та необхідна передумова подальшого розвитку країни. Щодо тих роботодавців, котрі ігнорують законодавчі вимоги в оплаті праці, то така, на їх думку, оптимізація сьогодні, матиме вкрай негативні наслідки для найманих працівників вже за кілька років. Жоден з працівників, котрий сьогодні погоджується працювати в «тіні», не може претендувати на соціальні виплати у разі втрати працездатності та не матиме належного пенсійного забезпечення», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, за підсумками січня-липня 2018 року на соціальні потреби волинські страхувальники спрямували майже на півмільярда гривень більше, як рік.

«Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями – порушниками, фахівці ДФС  наполягаємо на винятковій пріоритетності норм закону у сфері оплати праці. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», – підсумувала Світлана Савчук.

Comments are closed.