Олександр Савченко підписав декларацію з луцькими лікарями (ФОТО)

У Луцькому ЦНАПі ─ нова послуга
12.07.2018
Поліція встановлює особи шахраїв, які обікрали волинян майже на 30 тисяч гривень
12.07.2018
Показати всі

Олександр Савченко підписав декларацію з луцькими лікарями (ФОТО)

Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко уклав договір з луцькими лікарями. Губернатор завітав до Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги №2 у четвер, 12 липня.

Лікарі закладу провели очільнику ОДА невеличку екскурсію і показали електронне табло з інформацією про всіх лікарів, з якими можна укласти договір. У кабінеті лікаря Світлани Юзефчук, яку вибрав Олександр Савченко, його зареєстрували, внісши персональні дані в комп’ютерну базу.

Лікарка поцікавилась здоров’ям свого новоспеченого пацієнта, поміряла йому артеріальний тиск та дала певні поради. За словами начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк, на сьогодні волиняни уклали більше 320 тисяч декларацій з лікарями, що у відсотковому відношенні становить 31% всього населення.

«Це хороший показник, але він нас не задовольняє, тому потрібно припинити максимальну увагу питанню підписання декларацій населенням. Без цих декларацій з нового року не буде фінансування нашої первинної ланки. Тут все залежить від нас, якщо всі укладемо договори – «первинка» матиме фінансування», – сказав Ігор Ващенюк.

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко пожартував, що боїться ходити до лікаря як і половина населення Волині та України, проте сьогодні на його думку ситуація має бути іншою.

«Ми ж знаємо, що лікарі, з якими підписали декларації, отримують за це кошти. Люди, які до 1 січня 2019 року не підпишуть декларації, не зможуть безкоштовно обслуговуватися в таких центрах і забирають у лікарів частину доходу. Населення має зрозуміти, що не підписуючи декларацій, ми втрачаємо професіоналів, бо, не отримуючи зарплату, вони можуть і «втекти» закордон», – сказав Савченко.

«Я вирішив також прийти і підписати декларацію. Хоча й міг зробити це за місцем прописки в Києві, але я планую працювати на Волині, тому я уклав договір. Прошу всіх волинян укласти такі договори. Витративши кілька хвилин ви виграєте ціле життя», – підсумував голова ОДА.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *