Вибух та поранені працівники: на «Теремнохліб» сталася «пожежа» (ФОТО, ВІДЕО)

Показати всі

Вибух та поранені працівники: на «Теремнохліб» сталася «пожежа» (ФОТО, ВІДЕО)

13 вересня в Луцьку на одному з найбільших промислових об’єктів м. Луцька – ПАТ «Теремнохліб», рятувальники Луцького гарнізону УДСНС України у Волинській області провели комплексні тактико-спеціальні навчання, що проводились з метою відпрацювання дій рятувальників, відповідні служби міста та персоналу підприємства у разі вибуху та пожежі. 

За задумом навчань, внаслідок вибуху на складі безтарного зберігання борошна виникла пожежа, травмовано та поранено працівника заводу, – повідомляє ДСНС у Волинській області.

Як інформують рятувальники, черговий персонал увімкнув систему оповіщення, викликав служби екстреного реагування.

Першими до боротьби з умовним лихом приступили працівники підприємства, які подали ствол на гасіння пожежі від внутрішнього протипожежного водопроводу.

За декілька хвилин на місце події прибули чергові варти рятувальників 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та частини спеціальної пожежної техніки, які приступили до ліквідації пожежі та проведення аварійно-рятувальних робіт. В ході гасіння вони знайшли потерпілого, якого евакуювали та передали до рук медиків.

Всього до навчань було залучено 7 одиниць пожежної техніки, чергова бригада медиків, енергетиків, газової служби та працівників поліції.

Відтак, навчання дали змогу рятувальникам ознайомитись із характеристиками потенційно-небезпечного підприємства, вивчити планування і джерела водопостачання, що у випадку реальної загрози дозволить у найкоротші строки приборкати надзвичайну ситуацію.

Comments are closed.