«Вибори ближче, ніж вам здається», – Кулик

Показати всі

«Вибори ближче, ніж вам здається», – Кулик

Політолог, директор Центру дослідження проблем громадянського суспільстві Віталій Кулик  висловився з приводу депортації з України у Польщу екс-Президента Грузії, екс-голови Одеської ОДА  Міхеіла Саакашвілі.  Однак, переконаний аналітик, ситуація матиме непростий подальший розвиток (аж до вірогідності дострокових виборів). Про це  йдеться в публікації «Саакашвілі полетів, а проблеми лишилися» на сайті УНІАНу.

На думку Кулика,  «логіку Банкової можна зрозуміти. Міхо запрошували для однієї роботи, а він зайнявся створенням «власного політичного іміджу»… Оскільки сам Саакашвілі позбавлений громадянства України (залишимо за дужками спосіб, у який це було зроблено), то і займатися політикою в нашій країні Міхо не може. Тим більше, не має він права влаштовувати «міхомарші» та вимагати імпічменту. Про це чітко заявили як президент Петро Порошенко, так і генпрокурор Юрій Луценко».

Але, підкреслює він, «депортація Саакашвілі в Європу не принесе Банковій бажаного спокою.Боюся знову напророчити (я вже казав, що Саакашвілі затримуватимуть тричі) але мені здається, що депортацією Міхо до Варшави історія не завершиться.На Банковій вважають, що вони позбавилися Саакашвілі і, видаливши його з території України, протестний рух зійде нанівець. Насправді, депортація Міхо лише радикалізує його».

Тим паче, резюмує політолог, в суспільстві є,  як вважає ряд експертів, «запит на протест». Він припускає, що «вже в березні можна буде очікувати хвилю акцій, ініційованих партією «Батьківщина» за дострокові парламентські вибори і імпічмент Порошенку».  А відтак пояснює: «Якщо раніше Саакашвілі каналізовував протест (багато притомних активістів не приєднувалися до акцій лише через те, що там був Міхо), то тепер ніша вільна».

Тому, наголошує Віталій Кулик,  «в новому політичному сезоні знайдеться з десяток впливових фінансово-промислових груп, які можуть почати ризиковану гру, у підсумку якої отримають джек-пот. Вибори ближче, ніж вам здається».

1 Comment

  1. Ростислав сказав:

    Сумнівною депортацією Саакашвілі в Польщу українська влада розширила зону його антипорошенківської діяльності на увесь континент. Не виключено, що це прискорить необхідні дострокові перевибори в Україні та призведе до скорішого вирішення гострих проблем держави і українського народу, навіть до заспокоєння в західних сусідів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *