«Варта порядку», побиття активістів і події у міськраді: луцькі атовці звернулися до Президента(ФОТО)

«Олімпійське літо» та «Школа плавання» у дитячо-оздоровчому таборі «Світанок» (ФОТО)
11.08.2017
ПриватБанк реалізував програму швидкого кредитування громадян
11.08.2017
Показати всі

«Варта порядку», побиття активістів і події у міськраді: луцькі атовці звернулися до Президента(ФОТО)

У Луцьку учасники бойових дій та активісти сформували звернення до керівництва силових структур країни та Верховного Головнокомандуючого Петра Порошенка. Текст звернення оприлюднили сьогодні, 11 серпня, під стінами Волинської обласної ради.

Поблизу адмінбудівлі зібралось близько двохсот лучан. Городяни прийшли на зібрання без політичних прапорів та гасел. Більшість з них – учасники бойових дій, військовики «Айдару», «Азову», «ДУКу» та інших підрозділів української армії.

Від імен присутніх слово взяв нардеп Ігор Лапін. «Ми не можемо почуватися безпечно у нашому місті, бо на наших побратимів, громадських активістів нападають за їх громадянську позицію, їм палять машини, влаштовують побиття», – заявив він.

Нардеп зачитав присутнім повний текст звернення. «Ми не розуміємо, чому держава, в особі силових структур, дозволяє розвиватись і процвітати приватній армії Ігоря Палиці – «Варті порядку». Прикриваючись справжніми атовцями та патріотами, дана структура використовується як силовий блок для підтримки політичних акцій на користь партії УКРОП», – заявив він.

Ідеться у зверненні і про події у Луцькраді: «Кульмінацією беззаконня та безкарності стало захоплення влади у Луцьку політичною партією УКРОП. Вже суди двох інстанцій постановили повернути владу законному секретареві, але рішення судів не виконуються».

«Панове керівники держави,  ми воювали для того, щоб був спокій, а в нас нищать майно, б’ють активістів. Владо, ми вас обрали і дали вам право сили. Або ви наведете порядок в Луцьку та повернете спокій на наші вулиці, або ми залишаємо  за собою право самостійно захищати своє життя, а також життя своїх рідних та друзів», – зачитав Ігор Лапін.

Звернення передадуть Президенту Петру Порошенку, генпрокурору і Міністру внутрішніх справ. Під текстом підписалось понад сотню присутніх. Звернення передали в обласні представництва Національної поліції, прокуратури та СБУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *