Блог-порада для кіноманів, або Які трилери дають зарядку мозку

Показати всі

Блог-порада для кіноманів, або Які трилери дають зарядку мозку

Що Ви робите, коли потрібен прилив натхнення? Для будь-якої справи… Я витрачаю цілі 2 години свого часу на перегляд фільму. Він не документальний, не науковий, не для якоїсь практичної з літератури, це – трилер, детектив. Він часто вигаданий, буває і на реальних подіях, але він робить зарядку для мого «філологічного» мозку. Тому якщо Ви затятий кіноман, але терпіти не можете фантастики і нудних «історичних» фільмів, тоді Вам сюди.

Я не дуже хороший компаньйон для перегляду фільму, бо друзі завжди сваряться, що я забагато говорю. Передбачати десять подій за 5 хвилин, вгадувати, чим все закінчиться, хто залишився живий, обурюватися кіноляпами та непродуманим до кінця сценарієм – я це люблю.

Я дуже люблю фільми жахів, передивилася їх вже більше 50. Містики в моєму житті немає, але на екрані я її обожнюю, а потім сплю з включеним світлом. Та все ж найбільше я віддаю перевагу детективам та трилерам. Дуже подобається, коли після перегляду фільму тілом йдуть мурашки, а захоплення ще «тримає» кілька днів. Неочікувані кінцівки, надання великої уваги незначним деталям, складні психологічні прийоми – все це про ТОП-5 фільмів, які мене зачепили. Після усіх сезонів «Шерлока» я реально «підсіла» на схожі фільми, тому раджу Вам.

«Ліки від здоров’я»

Головний герой не своєю волею потрапив у оздоровчий центр, який виявився зовсім не оздоровчим. Це психологічний трилер, який шокує на кожній хвилині. Фільм кілька разів «обдурює» глядача. Весь розвиток подій нагадує страшний сон, з якого неможливо вибратися чи втекти. Кожну секунду дуже хвилюєшся за головного героя і дивуєшся наївності деяких персонажів. Лікування в цьому оздоровчому центрі неймовірно лякає, адже це – нелюдські страждання.

 «Не дихай»

Цей фільм – не для людей зі слабкою психікою. В ньому – детектив і кримінал. Моторошний розвиток подій буде постійно тримати Вас у напрузі. Розслабитися буде ніколи. Уявіть: ви – грабіжники, які проникли у будинок сліпого, але дуже сильного та адаптованого військового і він вас відчув. Вікна, двері – на замку, ні пари з вуст, інакше – болюча смерть. Будинок невеликий, тому тікати героям фільму було нікуди. Залишалося просто «розчинитися» у повітрі, аби господар не натрапив на вас. Хотіли мільйони доларів – отримали «квест» за життя. Переглядаєш і затамовуєш подих разом із героями. Там справді гострі відчуття і неочікуваний кінець.

«Невидимий гість»

Коли хтось каже, порадь цікавий фільм, на думку спочатку спадає він. Адже це дуже точна характеристика. Сюжет наповнений геніальними поворотами і насиченими подіями. В основі – історія, яка має неочікуване продовження. Бізнесмен Адріан зі своєю коханою скоїли тяжкий злочин, за який їх жорстоко покарали. Адріан зізнається в усьому, але кому… Останні 10 хвилин – найважливіші у всій кінострічці і ще довго триматимуть у шоці.

«Пастка»

Фільм розповідає історію про чорношкірого фотографа і його дівчини. Пара досягла того моменту у відносинах, коли вже пора знайомитися з батьками один одного. Тому вони вирушають на вихідні в гості до батьків дівчини. Спочатку Кріс сприймає надто люб’язне поводження батьків Роуз як знервовану спробу впоратися з тим, що їхня дочка зустрічається з афроамериканцем. Далеко не просто так ця мила дівчина зустрічається з темношкірим хлопцем і це лякає.

«Тіло» (2012)

Ви часто бачили фільми, які починаються тим, що з лісу на дорогу вибігає людина, яку збиває автомобіль? Але це не жах, а кримінальний трилер, який дає мозку добре порацювати. Невідомий втікав з моргу, де зникло тіло мертвої особи жіночої статі. При чому, вона пішла сама. І це ніяка не магія, а добре продумані ходи неймовірно розумної жінки, яка давно відчувала підставу з боку чоловіка.

Інтрига, напруженість і неочікуваність – для мене головне у сюжетах кінофільмів. Люблю дивитися те, над чим треба подумати, складати головоломку у власній голові, а потім розгадувати її. Проте, деякі фільми бувають «зарозумні» і перестають зацікавлювати глядача, напружуючи його мозок фактами. Якщо Ви розділяєте мої смаки, тоді ця підбірка фільмів буде для Вас попаданням у яблучко.

Злата Максимук

Comments are closed.