Батьки не приїхали: поховали харків’янина, тіло якого знайшли на Волині

Показати всі

Батьки не приїхали: поховали харків’янина, тіло якого знайшли на Волині

Харків’янина, якого знайшли мертвим за сміттєзвалищем у Проході, що на Ратнівщині, поховали на кладовищі у селі Старостине, бо за тілом не приїхали родичі. Про це інформує районна громадсько-політична газета «Ратнівщина».

20 березня за сміттєзвалищем у Проході випадково знайшли мертвого молодого чоловіка – Андрія Д., 1993 року народження. Виявилось, що чоловік родом з міста Ізюм Харківської області.

Тіло пролежало у снігу до півтора місяця. За висновками експерта, помер юнак від переохолодження. Слідів насильницької смерті не було виявлено.

Про страшну знахідку працівники поліції повідомили своїх колег на Харківщині, ті – родичів померлого.

На Ратнівщині чекали, коли ж приїдуть рідні за трупом. Але ніхто не їхав. З батьком покійного у телефонному режимі зв’язалися слідчі Ратнівського райвідділу поліції. Але чоловік повідомив, що за покійним ніхто їхати не буде. Батько дав розпорядження, аби поховали його там, де знайшли. Матері ж про біду чоловік не сказав, мовляв, вона нещодавно поховала свого батька і хвора на серце. Він боїться втратити дружину і страшної звістки про смерть сина говорити їй не буде.
Зв’язувався з батьком покійного двічі Прохідський сільський голова Олександр Гресик, якому довелося зайнятися похованням харків’янина, але він почув те ж саме, що і правоохоронці. Правда, у батька було прохання – поховати Андрія зі священиком, оскільки він був хрещений.

Опісля до сільського голови гресика телефонував сам батько, цікавився, чи поховали його сина, і просив переслати йому свідоцтво про смерть.
Всі витрати на поховання юного харків’янина взяла на себе Прохідська сільська рада.

Обряд відспівування покійного провів отець Юрій – настоятель Прохідського храму.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

 

Comments are closed.