Адріан Буковинський: «Гендерна» ідеологія ще більш небезпечна ніж марксистсько-ленінська»

Показати всі

Адріан Буковинський: «Гендерна» ідеологія ще більш небезпечна ніж марксистсько-ленінська»

У царині захисту своїх традиційних моральних сімейних цінностей Україна не програла, але і не виграла. Так стверджує учасник Волинського форуму сім’ї  кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології НПУ ім. М. Драгоманова, експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин Адріан Буковинський.

Він наголосив, що у світі існують певні сили які спрямовують кошти і засоби пропаганди задля того, щоби зруйнувати інститут сім’ї, загалом сімейні цінності і нав’язати соціуму цінності зовсім протилежні традиційній християнській моралі, здоровій моралі загалом. Адріан Буковинський також зауважив, що в Україні переважна більшість населення цих шкідливих потуг не сприймає і дотримується таки цінностей, властивих нашій культурі, яка була сформована Християнством. Показником цього є зокрема й те, що 8 обласних та кілька десятків місцевих рад України вже зверталися до ВР із закликом не ухвалювати закони, які спрямовані на руйнацію інституту традиційної сім’ї.

«І ці ради представляють інтереси 15 мільйонів українців. А загалом у нас такі настрої має переважна більшість населення. Переважна більшість у нас виступає проти такого ганебного явища як гей-паради, інших подібних речей, проти легалізації одностатевих шлюбів, тощо. А натомість 16 дипломатів ЄС і 35 євродепутатів підштовхують українську владу до іншого, то того, що народ України не сприймає. Жахливі речі хочуть робити і в сфері освіти, добре, що вдалося не допустити друкування відповідних підручників», – наголосив Адріан Буковинський.

«Західні країни, такі як Великобританія, Німеччина, Франція цю боротьбу за захист традиційних, християнських цінностей програли. І ми бачимо, що там робиться. Але інші європейські країни, такі як Польща, Хорватія, Румунія, Болгарія, Словенія, Угорщина цю боротьбу виграли, виграли на відповідному законодавчому рівні. А Україна хоч і не програла, але і не виграла. Ті хто лобіює тут відповідні зміни до законодавства, проведення гей-парадів інші подібні недопустимі речі прямо кажуть: «ухвалюйте закони, мовляв, українці все «проковтнуть». Але ж у нас протестували проти того ганебного гей-параду. У 58 містах відбувалися свята на честь сім’ї, в яких взяли участь 200 тисяч людей – чому це не висвітлено належним чином у центральних ЗМІ? А гей-парад усі бачили», – зауважив зокрема Адріан Буковинський.

Підсумовуючи, він зауважив: «так звана «гендерна ідеологія» насправді ще більш небезпечна ніж марксистсько-ленінська. Бо комуністи хоч і знищили мільйони людей, але ці люди помирали зі своїми переконаннями. А ось ця так звана «ідеологія гендеру» здатна, особливо це стосується підростаючого покоління і молоді загалом, змінити свідомість, при чому змінити її у деструктивному напрямку. І це не просто питання невідповідності її християнській моралі. Зокрема, згідно статистичних даних, рівень самогубств серед геїв у 6 разів перевищує середньостатистичний, а в осіб які змінили стать цей показник перевищує середньостатистичний у 9 разів. А у Великобританії деякі діти вже приймають препарати, які гальмують статевий розвиток і дозрівання – вони, мовляв, ще не визначилися яку вони хочуть мати стать. Так, що це дійсно страшні речі і Україна у відстоюванні тих цінностей, які, що головне, поділяє переважна більшість наших громадян, має вистояти».

Comments are closed.