«Аграрна партія – не нішева»: політсила на Волині розповіла про виборчий здобуток (ФОТО)

Показати всі

«Аграрна партія – не нішева»: політсила на Волині розповіла про виборчий здобуток (ФОТО)

На виборах до об’єднаних територіальних громад, що відбулися 29 жовтня, Аграрна партія на Волині отримала високий рівень підтримки серед виборців. Про виборчий здобуток представники політичної сили розповіли сьогодні, 14 листопада, під час прес-конференції.

Волинська обласна організація Аграрної партії України висунула своїх кандидатів у всіх 19 об’єднаних територіальних громадах області, де відбувалися вибори.

Як розповів керівник обласної організації партії Ігор Волошенюк, результат очолюваної ним політсили на обласному рівні – третє місце (після партій «УКРОП» та «Батьківщина»). Тож виборчий здобуток Волинської обласної організації – 31 депутатський мандат.

«Попри всі брудні технології проти кандидатів, які були використані на цих виборах, безпрецедентні порушення, ми займаємо сильні позиції», – висловився Ігор Волошенюк.

За його інформацією, на виборах до ОТГ у Любомлі «аграрії» набрали більше 10% підтримки виборців. Це, за словами Волошенюка,  свідчить про те, що Аграрну партію підтримують не лише у селах, але і у містах.

Представник любомльської громади Анатолій Жолоб, який був першим номером у партійному списку до Любомльської міської ради, розповів, що Аграрна партія у Любомльській міській раді представлена у результаті виборів трьома депутатами. До слова, у Любешівській селищній об’єднаній територіальній громаді – 12 депутатів, обраних від Аграрної партії, в Іваничівській та Колківській – по два.

Сильні позиції Волинська обласна організація партії зайняла також на Горохівщині, у Маневицькому, Камінь-Каширському, Локачинському та  Луцькому районах.

До слова, Ігор Волошенюк наголосив на тому, що Аграрна партія України вперше висунула кандидатів у всіх 25 міських ОТГ із тих 201, в яких 29 жовтня були вибори. До того ж, лише 20% кандидатів від партії працюють в аграрній сфері, всі інші – вчителі, лікарі, представники інтелігенції.

«Це свідчить про те, що ми не нішева партія, а партія всього українського народу і всіх верств населення», – сказав очільник обласної організації партії.

Більше того, на переконання Волошенюка, більшість політологів прогнозує, що політична сила стане парламентською партією.

Заступник голови Волинської обласної організації партії, представник Локачинського району Володимир Мазурок переконав у тому, що Локачинська районна організація партії зробить все для того, щоб представництво Аграрної партії  було в ОТГ і працювало ефективно.

На завершення ж зустрічі Ігор Волошенюк зауважив, що незначний рівень підтримки на виборах парламентських партій свідчить про втому людей від популізму. Натомість результати виборів дають підстави говорити про перспективи зміни політичної мапи в ході найближчих парламентських виборів, коли до влади прийдуть партії, які справді системно працюють із виборцями на місцях.

 

 

1 Comment

  1. Степан сказав:

    МОЛОДЦІ!!! УСПІХІВ ВАМ В БОРОТЬБІ ЗА СЕЛО!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *