Авто для волинян під 0,01 % річних – особливі умови від ПриватБанку та Toyota

До волинського храму приїхала комісія, щоб вирішити церковний скандал (ФОТО)
11.07.2018
Журналісти ТСН проінспектували Шацькі озера (ВІДЕО)
11.07.2018
Показати всі

Авто для волинян під 0,01 % річних – особливі умови від ПриватБанку та Toyota

Волиняни можуть придбати нові автомобілі Toyota на акційних умовах – від 0,01 % річних. Завдяки партнерській угоді між ПриватБанком та автосалоном Toyota клієнти фінустанови мають змогу придбати авто в кредит із мінімальними відсотками. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 5 років. Максимальна сума кредиту – 800 тисяч гривень. Мінімальний початковий внесок – 10 %. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібно.

Для тих, хто хоче придбати автомобіль Toyota, ПриватБанк спільно з автосалоном пропонують особливі відсоткові ставки – від 0,01 % до 12,5 % річних, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка – фіксована на увесь період кредиту.

“Переваги кредитування від ПриватБанку – це рекордно низька відсоткова ставка – від 0,01 % та швидкість оформлення. Кредитне рішення ухвалюється за 2 хвилини, після чого банк займається оформленням документів. До того ж, кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій”, – пояснив керівник напрямку “Споживче кредитування” Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Мамчич.

За додатковою інформацією щодо кредитування можна звертатися до будь-якого відділення ПриватБанку на Волині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *