Автомобілі на литовських номерах хочуть конфісковувати

У волинському місті обиратимуть «Міс красуню та Міні-міс красуню 2017»
14.11.2017
Законність рубок та легальність лісопродукції тепер можна перевірити онлайн
14.11.2017
Показати всі

Автомобілі на литовських номерах хочуть конфісковувати

Згідно зі звітом митного департаменту Литви, більше 59 тисяч автомобілів були вивезені з цієї країни  в Україну в обхід існуючих законодавчих норм, тобто з грубими порушеннями митних правил. Про це, за інформацією телеканалу  «24», йдеться в матеріалі литовського видання «Verslo žinios»(«Ділові знання»).

Як зазначають експерти, таке визнання може серйозно вдарити по так званих власниках авто на литовських номерах, які завезли їх в якості співробітника компанії. В Литві дуже жорстко карають за приховування податків – наприклад, нещодавно у громадянина конфіскували 31 тисячу не задекларованих доларів й виписали штраф.

Власники чи акціонери таких литовських фірм можуть бути звинувачені одразу за трьома статтями литовського кримінального кодексу, зазначає на своїй сторінці у Фейсбук працівник однієї з фірм у Вільнюсі Олександр Ланецький. Це розтрата коштів підприємства, несплата податків та масовий найм нелегальних працівників на роботу (адже за документами, українські «власники» литовських авто – це водії таких компаній).

Українські власники таких автомобілів на литовських номерах, які завезені на територію нашої країни за допомогою помічених у шахрайстві компаній, матимуть серйозні неприємності. Зокрема, при перетині кордону України з однією з європейських держав таке авто може бути конфісковане. Або якщо українська влада отримає дані про такі незаконні авто, вона сама може виявляти, затримувати та конфісковувати дані автомобілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *