Або перемога, або капітуляція, – екс-Президент України

Показати всі

Або перемога, або капітуляція, – екс-Президент України

Війну з Росією треба завершувати тільки перемогою, а не здобуттям миру будь- якою ціною. Так вважає третій Президент України Віктор Ющенко. Про це він сказав телеканалу ZIK.

Віктор Ющенко наголошує: «З війни ведуть дві дороги. Одна – перемога, друга – капітуляція. Третьої немає. Не треба себе дурити на якусь еквілібристику, що в нас вийде так, що і не перше і не друге, і ми такі хитрі, що вийдемо із цієї ситуації».

Тому, наголошує він, «не про мир треба говорити. Мир наступає тоді, коли ви здобуваєте або перемогу, або пропонуєте білий прапор і капітуляцію. Я не хочу такого миру. Це мир – ганьба. Коли втрачаємо свою територіальну цілісність і політичний суверенітет».

При цьому третій Президент підкреслює, що «вже, на жаль, багато втрачено, щоб говорити тільки мілітарними категоріями». Він наголошує, що зараз йдеться не про конфлікт українця з українцем, ще більше – не українця з путінською Росією, «а конфлікт що має виключно геополітичний вимір. Російську війну у Криму і на Донбасі не можна від’єднувати від війни Росії у Нагірному Карабасі, Південній Осетії, Абхазії, Придністров’ї. Цей геополітичний конфлікт можна демонтувати виключно геополітичним інструментарієм. Звісно, із Захарченком чи Плотницьким немає що говорити, це не джерело війни».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *